اخبار دبيرستان


اطلاعیه برنامه ارزشیابی پایانی‌دبیرستان ‌دوره اول مفید

 با سلام و احترام خدمت دانش آموزان گرامی و اولیای محترم
بدین وسیله برنامه ارزشیابی خرداد ۹۹ تقدیم حضور شریفتان می گردد:

🛑 نمره ای که در نهایت در کارنامه خرداد دانش آموزان #پایه_هفتم و #پایه_هشتم ثبت می شود ( هم مستمر و هم پایانی) یک نمره بوده است که از مجموع فعالیت های مستمر طی ترم دوم شامل حضور در کلاس های آنلاین،نظم و صحت تکالیف، آزمون های آنلاین، مشارکت بچه ها در کلاسهای آنلاین، پروژه ها و آزمایش ها و فعالیت هایی که احیانا برخی دبیران در طی ترم داشتند و آزمون پایانی خرداد تولید خواهد شد

پس مجددا تاکید می کنیم این آزمون ها #فقط و #فقط بخشی از نمره نهایی دانش آموزان می باشد و دبیران در نهایت با در نظر گرفتن جمیع جهات و فعالیت های مستمر این ایام نمره نهایی را ثبت می کنند و ایجاد نگرانی و اضطراب بیش از حد نسبت به آزمون های پایانی خلاف رویه و توصیه مدرسه می باشد.

🛑 آزمون بخش #شفاهی زبان طبق صحبت های قبلی دبیران زبان در کلاس آنلاین این هفته برگزار می شود که در اطلاعیه بعدی مفاد آن مجدداً #یادآوری می شود.
که آزمون #شفاهی نیز مجددا تاکید می شود، بخشی از نمره نهایی زبان می باشد.
پیشنهاد می شود دانش آموزان عزیز قبل از فرا رسیدن روز کلاس از سالم بودن میکروفون خود اطمینان حاصل نمایند.

🛑پروتوکول آزمون های غیر حضوری #پایه_هشتم و #پایه__هفتم در روزهای آتی اطلاع رسانی خواهد شد

 🛑 در برخی دروس مثل قرآن و تفکر و انشا آزمون پایانی برگزار نمی شود و دبیران از فعالیت های مستمر یک نمره را تولید خواهند کرد
ضمنا در برخی از دروس آزمون شامل کل کتاب نمی باشد و برخی فصول منتخب برای آزمون انتخاب می شود که در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

🛑 باقی آزمون های هر ۳ پایه در برنامه های مجزا حضورتان تقدیم گردیده است. آزمون های پایه های هفتم و هشتم به صورت غیرحضوری  و پایه نهم به صورت حضوری خواهد بود. لطف فرموده، توصیه های موجود در برنامه امتحانی را حتما مطالعه بفرمایید و دانش آموزان پایه نهم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مدرسه حاضر شوند.

امید است دانش آموزان عزیز، با همراهی گرم خانواده های گرامی و دبیران محترم، سال تحصیلی را با بنیه علمی عالی و سرشار از موفقیت به پایان برسانند.

سپاس- واحد آموزش دبیرستان دوره اول


تعداد بازدید:106

نشاني مـــا
فضاهای آموزشی
نقشه سايت
ارتباط با ما
نشاني مـــا
فضاهای آموزشی
نقشه سايت
ارتباط با ما
كدپستي: 95653-19318
تلفن‌هاي دبيرستان
22239098
22239099